Relax v podobe tantra masáže

Tantra je jedinečný druh erotickej senzuálnej masáže, ktorá poriadne rozpáli všetky vaše zmysly. Nechajte sa opantať hrejivými dotykmi nahej masérky a podmanivej vône aromatických masážnych olejov. Dnes sa tantra teší veľkej obľube aj v našich končinách, hoci jej pôvod siaha až do starovekých východných kultúr a náboženstiev. Blahodarné účinky na telo i myseľ sú však dnes už dobre známe. Tantra perfektne uvoľní celé vaše telo, pomôže s bolesťou chrbtice či končatín, no najmä vás dostane do psychickej pohody. Profesionálnu senzuálnu masáž si môžete vychutnať v salóne Magic Tantra, kde sa o vás postará špičkový tím profesionálov. Čaká vás čisté a hygienické prostredie, no najmä intímna atmosféra, ktorá celý váš zážitok ešte umocní.

masážne štúdio

Vyberte si z bohatej ponuky rôznych tantra masáží, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsenejších klientov. Prekvapte svoju polovičku jedinečným a netradičným zážitkom, skúste si spolu párovú erotickú masáž. V salóne sa môžete dokonca dohodnúť http://snd.sk/inscenacia/2885/s-detmi-sa-da-dohodnut aj individuálne, na základe vašich osobných požiadaviek- rozlúčky so slobodou, pánske oslavy, nezabudnuteľný piatkový večer pre vás a vašich kamarátov? Žiadny problém, na všetkom sa dá dohodnúť. Pretavte svoje predstavy na skutočnosť a ponorte sa do sveta relaxu, vzrušenia a vášne.

sexy tantra masérka

Každý tantra rituál začína úvodným očistným kúpeľom a následným namaste rituálom, kde je priestor na prehĺbenie dôvery klienta a masérky. Počas samotnej masáže bude atmosféru dotvárať príjemná hudba a tlmené svetlo sviečok. Používajú sa tiež aromatické masážne oleje. Na záver je pre vás pripravený kúpeľ, pri ktorom máte priestor na osobnú meditáciu a rozjímanie nad zážitkami a pocitmi z masáže. Odchádzať tak budete spokojní, oddýchnutí a predovšetkým pozitívne naladení do ďalších dní.
Zarezervujte si svoj termín ešte dnes a urobte niečo extra pre svoje zdravie. Vyskúšajte tantrickú senzuálnu masáž.

About the author