Búrka so sebou prináša aj sprievodné javy, napríklad krúpy

Nekupovať „mačku vo vreci“ by mala byť naša pevná zásada, aby sme obchod neľutovali a neprišli tak o nemalé úspory. Každý tovar je dobré vyskúšať a preveriť, či je naozaj v takom stave ako nám to predajca prezentuje. Automobily sú dnes cenovo na takej úrovni, že mnohí si na ich kúpu berú aj pôžičku, preto je dôležité dôverovať, ale preverovať.

Nezúfajte, v servisoch si poradia so všetkým

Majitelia vozidiel svoje tátoše využívajú každodenne, potrebujú ich ako pracovný nástroj či na cestovanie, takže by mali byť stále k dispozícii. Nie každý však má možnosť auto garážovať, a tak percento pravdepodobnosti, že sa stane „obeťou“ napríklad krupobitia, je veľmi vysoké. Zmeny klimatických podmienok nám pripomínajú nutnosť poistenia aj takých prípadov, ktoré sme donedávna nepovažovali za potrebné. Stále viac vodičov totiž prichádza do servisov s požiadavkou na oprava preliačin Autopdr vyrovnanie priehlbín po krupobití. Na Slovensku už funguje aj takáto služba v servisoch, PDR metódou ich dokážu opraviť takmer do dokonalosti.

PDR spôsob opravy priehlbín je metóda, ktorá si nevyžaduje už dodatočné lakovanie karosérie, je veľmi efektívna, výsledok je jedinečný a oprava trvá krátko. Najdôležitejšie však je, že na vozidle nezostávajú viditeľné stopy po poškodení a túto metódu https://www.feldenkraisovametoda.cz/feldenkraisova-metoda/ uznávajú aj predajcovia, poisťovne či výrobcovia, servisy a aj zákazníci. Automobil dokážu opraviť aj doma u zákazníka a platí aj doživotná záruka na všetky ďalšie opravy po krupobití.

Automobil bude ako nový

20 rokov známa metóda sa vykonáva vytlačením alebo vyťahovaním, spôsob sa zvolí podľa toho, či sú poškodenia dostupné z vonkajšej či vnútornej strany. Vytláčanie je možné aj v nedostupných miestach, vyťahovanie sa vykonáva z vonkajšej strany nalepením akýchsi „hríbikov“ na miesto priehlbiny a ťahaním sa narovnáva. Dokonalosť opravy dosiahnete ešte vyklepaním drobných defektov viditeľných okom. O oprave sa dozviete, len ak použijete PDR lampu, iba pomocou nej odhalíte miesta, ktoré krupobitie poškodilo. Nesporne ide o veľmi efektívnu opravu, vozidlo nestráca svoju hodnotu, brúsenie ani lakovanie nie sú potrebné, oprava trvá niekedy iba 24 hodín a vozidlo nestráca nárok na záruku.

About the author