Boli ste niekedy na sex priváte?

Predpokladal som to, že keď sa žena po piatich rokoch vráti do práce, tak sa v určitom správaní zmení. Tiež, že áno. Prichádza z práce neskoro popoludní, väčšinou som doma. Nepamätám si deň, kedy by mala dobrú náladu. Väčšinou príde podráždená, ide bytom a kritizuje: čo to tu robí a toto, prečo sa deti hrajú s týmto, prečo nie s týmto a ďalšie podobné nepochopiteľné veci.. Pusím mi dá teraz už veľmi zriedka. Keď k nej prídem, že ju chcem objať, tak väčšinou nemá náladu, občas sa objímeme… Začala sa oveľa lepšie obliekať, dosť jej to pristane… Teraz ale čo príde domov pôsobí tak, ako by ju tu nič veľmi netešilo. Sadne si s mobilom a je na mobile.

s

Povie, že uspia deti a zároveň zaspí tiež. Lenže teraz to celý čím ďalej tým naťahuje. Ja deťom čistím zuby a potom by už mala prísť žena a začať ich uspávať. Lenže čím viac častejšie ide robiť niečo iné. Väčšinou hrozne dlho sedí pri mobile, potom je hrozne dlho napríklad pol hodiny v kúpeľni, potom si čistí zuby, potom príde do spálne, že si ešte pripraví veci do práce a už je pol deviaty, deťom povie, že im prečíta rozprávku, pustí rozprávku a medzitým je zas na mobile. Občas za mnou behajú deti, že im mama nechce pustiť toto a toto. Prídem do spálne a žena na mobile.

s

Celkom sa snažím starať o domácnosť, žena príde a zasadne na večeru, v kuchyni čisto, maximálne náplňou umývačku. Sex máme teraz tak raz za desať dní a to sa jej väčšinou zo začiatku nechce, potom si ho užíva. Včera práve bola sama doma-deti u babičky. Tešil som sa, že budeme sami doma. Prišiel som, ona nervózna, utrápená, že povlikala, že si sadla až teraz, že ešte musí porovnať bielizeň. Pustila si seriál, ja som sadol k nej, ruku okolo pása, ona nič moc, nejako nechcela. Potom, že je unavená. Chvíľu sme sedeli, ona už bola lepšia, tak ja na ňu, či sa nechce túliť. A ona nevyzerala práve nadšene. A nakoniec som išiel na sex privát.

About the author