Nezabudnuteľné rozmaznávanie zmyslov

Tantrické masáže u nás sú telesným aj duchovným pôžitkom, ktorý začíname hinduistickým pozdravom úcty – Namasté (inak aj namaskar). Toto slovo symbolizuje zjednotenie ducha a tela a vyjadruje celú filozofiu tantry, ktorá ďaleko presahuje len oblasť našich zmyslov. Na začiatok a koniec masáže vás príjemne uvoľní sprcha a po masáži si môžete dopriať chvíle oddychu na znásobenie zážitku. Svojim zákazníkom venujeme aj malú pozornosť či darček.

Z akej ponuky si u nás môžete vybrať?

Klasická tantrická masáž patrí k základným masážam, u nás v trvaní 45 min stojí 90 eur, hodinová 120 eur. Jednosmerná masáž je v podaní atraktívnej, profesionálne školenej masérky. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu, t.z. intímnych častí, počas ktorej zažijete uvoľňujúce vyvrcholenie. Pre pokročilých, náročnejších zákazníkov ponúkame masáž, ktorá vás dokonale prebudí a aktivizuje vaše zmysly. Body masáž si vás získa technikou telo na telo – kĺzaním a intenzívnymi dotykmi vrátane masáže lingamu.

body

Dostupná je masáž za 45 min (120 eur), hodinová (140 eur) a 1,5 hodinová (160 eur).

Tantrická body masáž pre aktívnejších zahŕňa zapojenie nielen masérky, ale aj klienta, pričom prebieha celotelovo – zážitok je intenzívny a doslova nabíja energiou. Na výber sú možnosti 45 min (160 eur), hodina (180 eur), 1,5 hodinová (210 eur) a dvojhodinová (240 eur). Pre spontánne typy, ktoré sa nevyhýbajú tajomnu a dobrodružstvám ponúkame špecifickú Secret dark. Odhalí vám svoje tajomstvá za 150 eur (45 min). Tantra a láska sa nevylučuje, naopak, váš vzťah okúsi nový level vzrušenia a vzájomného prepojenia – Couple tantra môže byť skvelým darčekom pre tých, ktorí sa nebránia experimentom.

masaz

Masáž je možné vykonávať spolu alebo v oddelených miestnostiach, každopádne obsahuje masáže intímnych ženských (joni) a mužských parti (lingam) a je dlhšieho rozsahu – 1,5 hod (320 eur), 2 hod (350 eur) a 2,5 hod (380 eur). Senzuálna masáž Rain mutual rozmazná vaše zmysly o maznanie a dotyky – cenovo je dostupná 200 eur (1 hod), 230 eur (1,5 hod) a 260 eur (2 hod). Náročnejší zákazníci si nepochybne zaslúžia exkluzívnu starostlivosť – pre tých sú ako stvorené Tantrická masáž Special či Magic Tantra. Pri masážach nezabúdame ani na nežnejšie pohlavie – masáže Deluxe tantra a Exclusive tantra sú určené práve pre ženy a ich rozkoš. Viac informácií o cenovej ponuke môžete nájsť na dostupnej webovej stránke.

About the author