Niečo na stenu

Zdá sa vám stena vo vašej izbe, alebo v kancelárií moc prázdna? Chceli by ste na ňu dať niečo štýlové a zároveň niečo nenápadné, ale aj osobné, čo by malo pre vás hodnotu, a na čo by ste sa radi pozerali každý deň? Čo tak si dať na stenu nejakú vašu fotografiu. Či už takú, ktorú ste urobili vy (fotka prírody, fotka z dovolenky a pod.), alebo fotku, ktorú ste od niekoho dostali, či už je to fotka osoby, zvieratka alebo vašich spoločne prežitých chvíľ, určite bude pre vás znamenať veľa. Avšak samotná fotka sa na veľkej stene ľahko stratí a už vôbec na nej nevynikne. Preto ju je nutné dať do nejakého rámčeka. Rozmýšľate aký typ rámčeka zvoliť?

fotky

Pokiaľ ste doma môžete si foto rámček zvoliť podľa zariadenia izby, alebo podľa vášho štýlu, ktorý preferujete. Na výber je toho naozaj dosť, ale pri výbere foto rámčeka do kancelárie by bolo asi vhodnejšie zvoliť niečo klasické. Klasikou, ktorá sa hodí do každého interiéru a bude na stene vyzerať dobre je Hama rámček drevený PHEONIX Fotkyzababku, ktorý zvýrazní podstatu vašej fotky. Klasická čierna farba dý akoby okraje a dominanciu vašej fotke. Tento rámček môžete nájsť v internetovom obchode spoločnosti Fotky za babku, ktorý okrem predaja foto príslušenstva sa špecializuje aj na vyvolávanie fotiek.

fotka

Takže v rámci jednej objednávky môžete aj vytlačiť fotografiu, ktorá vám bude visieť na čestnom mieste v izbe, doma či v kancelárií. Urobiť radosť môžete aj niekomu inému. Fotka v rámčeku je skvelým personalizovaným darčekom pre blízku osobu, možno, že aj práve na nadchádzajúce Vianoce alebo na nejaký iný sviatok. Skvelým darčekom môže byť aj fotoobraz na plátno, ktorý taktiež firma Fotky za babku ponúka pre svojich zákazníkov v rôznych veľkostiach za skvelé ceny. Kliknite si na ich webovú stránku a dozviete sa viac o celej ponuke a sortimente internetového obchodu.

About the author