nadčasová troj-kombinácia

Od začiatku sa rifle spájajú s mužskou populáciou. Najprv ako pracovný odev a neskôr ako moderný trend, ktorý nepodlieha ani módnym vlnám ani času. Rifle jednoducho idú k mužskej postave. Keď k tomu doplníte peknú košeľu a nejaké to sako, práve ste vytvorili nadčasové pánske oblečenie na všetky príležitosti https://bigstarjeans.sk/index.php?route=blog/post&blog_post_id=17. Či idete ráno do práce alebo večer von s priateľmi, vždy môžete siahnuť po tejto trojdielnej kombinácii. Dokonca sa hodí aj na nejakú tu oslavu narodenín, alebo inú oficiálnu udalosť. Možno, že táto kombinácia nie je úplne stvorená do divadla, alebo pre udalosť ako je svadba.

výber džínsov

No všetci vám určite prehliadnu pomedzi prsty, keď zvolíte čierne rifle a nejakú elegantnejšiu košeľu. Možno bude stačiť aj čisto biela. A efekt bude splnený. Budete vyzerať elegantne a hlavne budete sa cítiť ako vy. Nezabudnite samozrejme na sako, ktoré by malo byť tiež tmavej farby na večernú alebo slávnostnú udalosť. Takže na to, aby ste vyzerali štýlovo, módne a boli pripravení vyraziť na každú príležitosť vôbec nemusí váš šatník praskať vo švíkoch.

rifle

Bude vám stačiť :

Niekoľko párov riflí – určite je nutné mať jedny čierne a jedny klasické modré, ostatné farby zvoľte podľa vášho vkusu. Niekoľko košieľ – bolo by fajn keby sa vo vašej skrini našlo aspoň zopár jednofarebných, z toho možno jedna biela na nejaké slávnostnejšie chvíle. Výber ďalších farieb už je len a len na vás. No a nakoniec nejaké to sako – je plno rôznych modelov a j materiálov, takže tu závisí po čom konkrétne siahnete. Sako vlastne dotvára celkový dojem a rozhoduje aj o elegantnosti alebo naopak všednosti. Výber vášho saka veľa napovie aj o vašej osobnosti. Či už chcete pôsobiť dominantne a zvolíte nejaký extravagantnejší kúsok alebo máte radšej overenú klasiku, musíte dbať aj na to, kam sa práve chystáte. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek kombináciu, s touto nadčasovou troj-kombináciou budete vždy vyzerať dobre.

About the author