Oživte svoje bývanie s led pásikmi

Hľadáte atraktívne osvetlenie do vášho interiéru? Moderné led pasy bratislava sú zaujímavou voľbou. Dispozíciu svetla v našich interiéroch oceňujeme síce celoročne, ale najviac asi v zimných mesiacoch, kedy sa veľmi skoro stmieva a tma je takisto ráno. Navyše väčšinu voľného času v tomto období zvykneme tráviť práve v teple a pohodlí nášho domova. Je preto vhodné vyzdobiť si bývanie tak, aby sme sa v ňom cítili čo najviac komfortne. Ak chcete zatraktívniť svoje bývanie a zároveň získať moderné osvetlenie či podsvietenie, mali by ste skúsiť siahnuť po led pásikoch. Tie sa navyše dajú využiť k najrôznejším účelom a k nasvieteniu viacerých objektov. Ide o tenké pásy, ktoré sú osadenené úspornými led diódami. Zo spodnej strany sú samolepiace a ľahko ich tak umiestnite presne tam, kam potrebujete. Teda napríklad aj tam, kde by sa iný typ svetiel nezmestil. Nalepiť ich môžete na ľubovoľné miesto.

Led pásy

Pokiaľ ale z hľadiska osvetlenia hľadáte farebný variant, existuje pre vás riešenie. Okrem klasických pásov s bielymi diódami, nájdete v ponuke aj tie s označením RGB, čiže farebné. Skratka RGB označuje tri farby svetiel- červenú (RED), zelenú (GREEN) a modrú (BLUE). Používa sa k nim takisto diaľkový ovládač na reguláciu farieb. Ide teda o zaujímavé a pestré osvetlenie, ktoré dodá vašim objektom či priestorom viac atraktivity. Je to modernejšia verzia klasických pásikov.

Led pásik

Ako a kde sa dá takýto typ osvetlenia využiť?

Klasické, ale aj farebné pásy majú rôzne využite, tých variantov je veľa. Často sa používajú napríklad na osvetlenie kuchynskej linky, ale aj schodiska, zrkadiel, poličiek a podobne. RGB aj na podsvietenie baru, TV, počítačovej skrinky či interiéru auta.

Spomeňme takisto úsporné vlastnosti týchto díód, vďaka čomu môžete pásy využívať takmer nepretržite a pritom sa nemusíte báť vysokého účtu za elektrinu.

About the author