Módne kúsky s lesklým imidžom

Leskle leginy môžu byť práve tým kúskom vo vašom šatníku, ktorý doplní vkusne a rozžiari výnimočne váš jesenný outfit. Legíny, ako také, sú obľúbeným športovým oblečením, ktoré sa dá používať takmer v každom pohybovom zameraní, či už ide o behanie, fitness, jógu, či bicyklovanie. Jednoducho legíny sa nám automaticky spájajú so športom. Sú totiž na šport ako stvorené. Ich ľahkosť, príjemný materiál, pružný, elastický a pevne obopínajúci telo predurčujú legíny na veľmi pohodlné oblečenie pri športe.

leginy pri športe

Keď však vezmeme legíny a vyrobíme ich z rôznych materiálov, dáme im trochu väčšiu pevnosť, ponecháme pružnosť a doplníme vizuálne detaily, ktoré hneď obyčajné legíny zmenia na luxusný kúsok, vznikne nám niečo výnimočné, čo obohatí outfit moderným elegantným a zároveň luxusným šmrncom. Takto je to s lesklými legínami, ktoré môžete nájsť a vidieť v Allsort.sk. Sú vyrábané u nás na Slovensku a majú pekne urobené a ušité detaily. Lesk im umožňuje eko koža, ktorá je na nosenie príjemným materiálov. Tieto konkrétne lesklé legíny majú aj vysoký pás, dobre sedia na postave a zvýrazňujú ženské krivky. Vysoký pás pekne zakrýva a eliminuje nedostatky v oblasti brucha a bokov.

outfit s legínami

Tým, že je eko koža o niečo hrubšia než bavlna, či iné bežné materiály pre legíny, výborne sa hodia práve na jesenné prechodné obdobie, keď sa počasie rado premieňa a nie je ešte úplná zima. Lesklé leginy pekne zladíte k svetríkom, ktoré sú voľnejšie, výborne vyzerajú aj s košeľou, prípadne s oboma kúskami navrstvenými spolu. Určite oceníte i kombináciu s jesennou bomberou alebo inou vhodnou bundičkou. Lesklý materiál umožňuje, podľa nášho názoru, http://domaci.eurozpravy.cz/politika/211751-uchazeci-o-hrad-slibuji-podporu-ekonomicke-diplomacie-v-nazoru-na-euro-se-neshodnou/ nosenie aj s kabátmi a elegantnejšími kúskami. Lesklé legíny od Allsort evokujú pocit, že máte na sebe nohavice, alebo skinny a umožňujú ladenie k elegantným kúskom úplne bez problémov.

About the author