LED pásik ako doplnok

LED svetlo je v dnešnej dobe veľmi populárne. Výhody LED osvetlenia sú najmä nižšia spotreba elektrickej energie a dlhšia životnosť žiaroviek ako aj ostatných LED produktov oproti klasickým žiarovkám. Najobľúbenejším LED produktom sú LED pásiky. LED pásiky vám určite nie sú cudzie. Mohli ste ich vidieť ako ozdobné osvetlenie v nejednej domácnosti. A možno LED pásiky v domácnosti používate aj vy sami. Hlavnou funkciou LED pásikov v domácnosti je ich dizajnová stránka. Dokážu krásne osvetliť a zvýrazniť akýkoľvek nábytok či stenu. LED pásik je nenápadný a takmer ho ani nevidieť. Navyše jeho montáž je skutočne jednoduchá a dokáže ho namontovať aj obyčajný domáci kutil.

žiarovky

Lišty na LED pásik.

Pokiaľ však chcete mať LED pásik namontovaný dôkladne, určite si zaobstarajte aj lištu, do ktorej LED pásik vložíte. Lišty na upevnenie LED pásika môžu byť plastové alebo hliníkové. LED Lišta povrchová KLASIK strieborná https://www.ledprodukt.sk/led-listy-profily/180-led-lista-povrchova-klasik-strieborna. Ide o klasickú hliníkovú LED lištu, do ktorej rýchlo a jednoducho vložíte LED pásik, vďaka čomu dosiahnete dokonalú líniu a estetické umiestnenie. Dizajn však nie je jediná výhoda LED lišty. Hliníková LED lišta ochráni LED pásik pred vodou, prachom alebo vlhkosťou, čo oceníte najmä v prípade, že máte LED pásik umiestnený v kuchyni priamo na kuchynskej linke.

LED pásik

Ďalšou výhodou LED lišty je, že zabraňuje LED pásiku, aby sa prehrieval. Prehrievanie môže spôsobiť kratšiu životnosť čipov. Vďaka LED lište tak bude LED pásik chladený a zabezpečíte jeho dlhšiu životnosť. LED lištu ako aj LED pásik si môžete zadovážiť do domácnosti v rôznych veľkostiach. Na svoj nábytok môžete mat LED pásik aj na mieru. LED pásik je skutočne modernou záležitosťou a nemal by chýbať ani u vás doma. Potrebujete poradiť s výberom alebo kúpou LED pásika? Navštívte stránku ledprodukt.sk a vyberte si svoj LED produkt ešte dnes.

About the author