Žena na sex

Tie večné otázky o tom, kedy prídeš, s kým ideš a či to tak určite je, ťa unavujú. Je toho na teba veľa, chceš si dopriať trochu pokoja bez toho, aby ti do toho niekto niečo hovoril a ona stále niečo do teba má? Neustále ťa upodozrieva z nevery? Myslí si, že práve v práci si niečo začneš s nejakou kolegyňou? Chce dokonca, aby si zmenil prácu len preto, že je tam príliš veľa žien, s ktorými si rozumieš? Každá tvoja alebo jej kamarátka je potenciálna žena, s ktorou by si niečo mohol mať? Nedá ti pokoj s takýmito vecami? Chcela by ti kontrolovať telefón a bločky, kde si bol a čo si kupoval? Pozerá ti na internet banking a pýta sa, kde si za čo platil? Je to normálne?

woman-1909546_1920

Nie, takéto veci do vzťahu nepatria. Takto to rozhodne nemá vyzerať. Vzťah je o dvoch rovnocenných partneroch, ktorí sa majú ľúbiť a nie väzniť vo vzťahu. Verím, https://knihcentrum.cz/Kniha/dva-svety-dve-vedy-alebo-preco-verim-v-boha že ti niečo takéto už vie pekne liezť na nervy, pretože toto unaví snáď každého človeka. Tento neustály kolotoč zbytočných otázok, na ktoré nemá ani najmenší dôvod sa ich pýtať. Zúfalosť ťa niekedy chytá. Keď si chceš zlepšiť náladu, tak navštív teda sex privát Nitra https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/nitra a choď si užiť.

woman-5423074_1920

Keď ti to neustále opakuje a žiarli na to, čo nerobíš, tak si to zaslúži. Lístok bez vetra sa v jej hlave pohol, no ty si to teraz doklepneš a v podstate jej dáš za pravdu. Len s tým rozdielom, že sa to stane len kvôli nej a nie kvôli tomu, že by si ty vlastne po tom túžil. Keď ťa niekto neustále uháňa s takýmito obvineniami, tak stratíš radosť z toho vzťahu a vôbec nejakú motiváciu na to, aby si ostal verný tej jedinej, ktorá ti vlastne aj tak neverí. Keby verila, tak nespochybňuje každé tvoje slovo a tvoje kroky. Tak nech ťa tie kroky zavedú do náručia oveľa lepšej a výkonnejšej ženy. Za tie strpčujúce chvíle, ktoré zažívaš s tou harpyou si to zaslúžiš poriadne užiť a vytriasť sa.

Nezařazené

About the author