Zatesnovanie rohových dverí a priečok

V dnešnej dobe sú veľkým trendom sklenené dvere či sklenené priečky. Sklenené dvere sú pekným spestrením pre nejaké kancelárie, firmy, kúpeľne a podobne. Dnes sú vídané stále viac častejšie kvôli ich neobyčajnosti. Sklo sa ľahko čistí a dokáže vám slúžiť aj niekoľko rokov. Dodávajú prostrediu, v ktorom sa nachádzajú luxusný charakter. Do domov si ľudia dávajú robiť napríklad rohové okná viac a viac. Tento trend často rieši problémy so svetlom a pôsobia esteticky veľmi pekne. Rohové zakrivenie dodá ešte krajší dojem. Rohové okná sú moderným trendom, ktoré pri zlom zatesnení spôsobujú problémy.

skleněné dveře

Rohové spojenie občas vytvorí problémy a môžu ovplyvniť aj vlhkosť vzduchu v danej miestnosti, a preto je dôležité si vybrať ten správny tesniaci materiál. Materiál na tesnenie je kľúčový, nielen pri klasických plastových oknách či klasických dverách, no aj pri výrobkoch zo skla. Sklo by malo byť hrubé aspoň 8 milimetrov, aby pôsobilo pevným dojmom a zároveň bolo akýmsi skrášlením miestnosti, kde sa nachádza. Dôvodom číslo dva je hmyz, ktorý sa rád dostáva do málo zatesnených priestorov, aby sa ukryl.

prosklená budova

Ako zatesniť sklenené dvere alebo priečky zo skla?

Pri zatesnení vám pomôže skvelé rohové tesnenie CCU3000K. Je to samolepiace tesnenie pre už spomínané trendy. Toto tesnenie sa môže používať pri tesnení skla, ktoré ma 8-14 milimetrov. Medzi najväčšie prednosti CCU3000K patrí ochrana pred hmyzom, prachom, ale aj pred vetrom a chladom. Zlepšuje akustiku dverí a rohových priečok.

Parametre:

Dĺžka- 3000 milimetrov

Materiál- TCT (transparentný koextrudovaný termoplast)

Montáž- Obojstranná transparentná páska

Hrúbka skla- 8 až 14 milimetrov

V prípade záujmu o produkt CCU3000K nakupujte cez web lmmont.sk

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac neváhajte a kontaktujte spoločnosť LMmont, kde vám určite veľmi radi poradia alebo vám pomôžu.

Nezařazené

About the author