Pánska móda-mikiny

Pánske mikiny s kapucňou bigstarjeans.sk sú obľúbeným odevom, ktoré sú v trende už nejaký ten piatok. Tieto mikiny s kapucňou môžu mať rôzny strih či farbu. Väčšinou sú to mikiny, ktoré sa obliekajú cez hlavu. Existujú, ale aj mikiny s kapucňou na zapínanie. Zapínajú sa klasickým zipsom, ktorý, ale môže byť ozdobený nejakým logom či znakom. Bežnejším a obľúbenejším štýlom je, ale práve spomína typ cez hlavu. Takéto mikiny zvyčajne vlastnia jedno vrecko. To sa nachádza v dolnej časti mikiny. Mikiny zvyknú mať otvorené vrecko z oboch strán. Takéto vrecko sa označuje aj ako “klokanie”.

mikina

Kapucňa, ktorá sa nachádza aj v samotnom názve týchto mikín a je dôležitou súčasťou každého modelu. Kapucňa je vlastne doplnková pokrývka hlavy, ktoré je pevne spojená s každou kapucňou. Mikiny s kapucňou môžete vidieť hlavne u mladých generácii, ktoré na tento spôsob módy oblečenia nedajú dopustiť. Vďaka mládeži už kapucňa neplní len funkciu pokrývky hlavy, ale využíva sa aj ako súčasť daného outfitu, ktoré jednoducho k mládeži patrí. Čo sa týka farieb v trende sú často klasické jednofarebné prevedenia ako sivá, hnedá či biela. Obľúbené sú aj tmavšie odtiene farieb ako čierna či tmavo modrá.

mikina

Mladšie ročníky, ale obľubujú pestrejšie variácie farieb. Tiež radi experimentujú a skúšajú kombinácie rôznych farieb. U mladých sú v kurze žltá, červená či svetlo modrá. Pri výbere tej správnej mikiny by ste sa mali zamerať na funkčnosť danej mikiny tohto druhu. Mikiny sa zvyknú nosiť v chladnejších obdobiach, ako je jeseň či jar. V zime sa dosť často nosia bundy. Každá mikina by mala spĺňať funkciu dostatočnej hrejivosti. Mali by sme sa v nej cítiť komfortne a ľahko no zároveň by sme v nej nemali pociťovať chlad. Okrem toho, ako nám mikina sedí či, ako sa v nej cítime by sme mali hľadieť aj na to, ako v konkrétnej mikine vyzeráte.

Nezařazené

About the author