Menu na svadbe

Vaša svadba sa nezadržateľne blíži a vy ani zďaleka nemáte pripravené všetko? Ak máte objednaného fotografa, kameramana, kapelu, výzdobu, koláče a miestnosť kde sa bude váš svadobný deň odohrávať, potom jediná vec, ktorá vám chýba sú svadobné tlačoviny. Svadobné tlačoviny predstavujú všetky svadobné papierové produkty, ktoré majú najmä informatívny charakter. Ktoré to teda sú?

mladomanželia

Svadobné oznámenie.

Svadobné oznámenie je jedným z najdôležitejších tlačovín, ktoré rozdávate vašim hosťom niekoľko mesiacov pred samotnou svadbou. Ide o informáciu pre vašu rodinu a blízkych o konaní vášho veľkého dňa. Na svadobnom oznámení by okrem mien budúcich manželov nemali chýbať ani informácie o mieste, dátume a čase vášho sobáša. Pre hostí, ktorí majú miesto aj pri svadobnom stole sa svadobnému oznámeniu pripája aj pozvánka ku stolu.

Svadobné menu a menovky.

Svadobné menu nebýva prítomné na každej svadbe, no väčšina hostí ho vždy ocení. Svadobné menu sa pokladá na miesto svadobného hosťa a môžu na ňom vyčítať jednotlivé chody podávané na svadbe. Svadobné menu Graphicsoul by malo obsahovať prípitok, predjedlo, polievku, hlavné jedlo, dezert a druhú večeru. Každý jeden chod by mal byť na svadobnom menu zapísaný a hostia budú vedieť, čo majú na svojom tanieri naservírované.

svadobné obrúčky

Etikety na svadobnú výslužku.

Pri výbere svadobných tlačovín by ste nemali zabúdať ani na etikety na svadobné fľaše vína či pálenky a taktiež samolepky na krabičku od koláčov. Najmä etiketa na fľaši je milou spomienkou na vašu svadbu aj po niekoľkých rokoch.Na Graphicsoul.sk nájdete na jednom mieste všetky svadobné produkty, ktoré budete na vašu svadbu potrebovať. Môžete si pozrieť širokú ponuku dizajnov svadobných oznámení, svadobného menu a etikiet na svadobnú fľašu. Svadobné produkty Graphicsoul sú kvalitné a nemusíte sa báť ani prehnaných cien.

Nezařazené

About the author