Manikérka /Pedikérka

Skončila si strednú kozmetickú školu v oblasti manikúra/pedikúra, alebo rozmýšľaš, že by si si spravila kurz z robenia nechtov pretože ťa baví práca s lakmi a nechtami a chcela by si sa tomu venovať? My vieme, že rozbiehať vlastný biznis vôbec nie je ľahké. Ale tiež vieme, že práca s lakmi je kreatívna, inšpirujúca a zábavná. Na www.d-nails.sk nájdeš všetko potrebné k tvojej práci. Stačí si už len nájsť správny priestor, vybaviť potrebné povolenia a môžeš začať pracovať. V D-Nails nájdeš nie len kvalitné laky všetkých farieb, ale aj širokú paletu UV gélov, trblietok a všetkého príslušenstva ako napríklad UV LED lampa na nechty, polníky, štetce a pod., čo dobrá manikérka alebo pedikérka by mala mať.

laky

Ak by si chcela s robením nechtov len začať a nevieš ako, ponúkame ti školenia a kurzy, na ktorých naberieš množstvo skúseností, a ak ťa to bude baviť a budeš v tom dobrá, budeš si aj ty môcť otvoriť svoj biznis aj napriek tomu, že si neskončila kozmetickú školu. Všetko je len o tvojej kreativite, poznatkoch a praxi. Dnes je aj na Slovensku veľa žien, ktoré dbajú o svoje nechty a vždy ich chcú mať upravené, preto chodia pravidelne na manikúru a pedikúru a starajú sa o svoje nechty. Preto niet pochýb, že sa ti tvoje podnikanie určite oplatí. No svoje meno si musíš budovať pomaly, svojou precíznou a kvalitnou prácou, ktorá ti prinesie množstvo spokojných zákazníkov.

manukúra

My v D-Nails to vieme a preto svojim zákazníkom, ponúkame kvalitné produkty od rôznych renomovaných kozmetických výrobcov a známych značiek, ktoré vyrábajú produkty s najväčšou kvalitou, aby sa s nimi jednoducho pracovalo, a aby na nechtoch vyzerali prirodzene a krásne. Vyskúšaj naše produkty aj ty a sama uvidíš, ako ľahko a dobre sa s nimi pracuje a výsledok, ktorý uvidíš na nechtoch je fenomenálny. A to je vlastne kľúčom úspechu, spokojnosť tvoja aj tvojich zákazníkov.

Nezařazené

About the author