Maličkosti tvoria domov

Nikdy som netúžila po ničom inom, ako cítiť sa dobre vo svojom domove. Keď som ešte bývala s rodičmi, necítila som sa príliš komfortne, preto som vždy chcela bývať niekde, kde to bude ako moja oáza pokoja a harmónie. Keď som mala muža a deti, chcela som, aby to tak cítili aj oni. Preto ma veľmi mrzelo, keď sme sa neustále sťahovali z jedného bytu do druhého a ani v jednom sme sa necítili celkom dobre. Ako matku ma to naozaj veľmi škrelo.

schody

Vedela som, že všetko záleží od toho, ako sa na daný byt nastavíme. No niekedy snaha proste nestačí. Môžeš mať doma úplne čokoľvek, no nikdy to nie je úplne ideálne. A bohužiaľ, my sme to tak cítili úplne v každom byte, do ktorého sme prišli. Vedela som, že tento raz bude asi chyba v nás. Preto som sa rozhodla, že urobím všetko preto, aby to fungovalo.

Nakoniec som bola prekvapená, keď som zistila, že problém je niekde úplne inde. Nešlo o to, že sme neboli nikde spokojní. Skôr o to, že sme potrebovali bývať v dome a nie v byte. Bolo to v tom. Neboli sme spokojní v žiadnom byte, pretože sme potrebovali viac priestoru. Potrebovali sme bývať v dome a čudujem sa, že mi to nedošlo skôr.

Hneď, ako sme sa nasťahovali, vedela som, že toto je ono. Bolo to, akoby sme našli niečo, čo sme hľadali naozaj celý život. Boli sme nadšení. Ja som bola nadšená hlavne z toho, že máme konečne dve poschodia a každý svoju vlastnú izbu. Schodisko bolo zabezpečené naozaj perfektným zábradlím https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/. Čo ma naozaj veľmi tešilo, pretože som sa bála, že budeme musieť prerábať ešte aj to. Čudovala som sa, ale nerez, z ktorej bolo zábradlie, ma veľmi oslnila.

zábradlí na schody

Rozhodla som sa, že všetko v dome nakombinujem tak, aby sa k tomu hodilo. https://jablonecky.denik.cz/hokej_region/tomas-demel-zvysil-hlas-video-by-se-hodilo-20171117.html Je zvláštne, že som kombinovala k zábradliu? Asi áno, no mňa to aj tak nevýslovne tešilo. Aspoň som vedela, do akého štýlu budem ladiť celý môj domov.

Nezařazené

About the author