Extra masáže

Mnoho ľudí ešte nepozná účinky tantrických masáží. Myslia si, že sa jedná o bežné erotické masáže, ktoré vyústia iba do obyčajného pohlavného styku. No opak je pravdou. Tantrické masáže majú oveľa väčšie opodstatnenie. Jedná sa o masáže, samozrejme s erotickým zameraním, ale ich prioritou je Vaša sexuálna energia, celková energia tela a Vaša myseľ. Pri tantrických masážach práve nie je podstatné dosiahnutie orgazmu, aj keď vylúčené to nie je, podstatné je skôr spojenie tela s mysľou v jeden celok. Spoznanie vlastného tela, odpútanie pozornosti od všetkého okolitého a zahĺbenie sa do vlastnej podstaty bytia. Vnímanie a uvedomenie si vlastných pocitov a reakcií. Tantra Vás naučí mnohému.

dve kvetiny

Naopak tí z Vás, ktorý tantrické masáže už podstúpili, a teda poznajú o čo v tantre ide, ich pravidelne opakovane využívajú a vedia si tak prísť na dokonalý relax. Muži či ženy, v tantre je to jedno, preto že je vhodná pre obe pohlavia a taktiež pre každého bez ohľadu na vek. Muži mnoho krát vyhľadávajú príležitosti užiť si špeciálne tantrické masáže, ktoré len tak bežne nemajú možnosť zažívať, hľadajú a zároveň v nich nachádzajú príjemné, dráždivé, oddychové chvíle, plné relaxu. Toto príjemné na tele ale aj na duši pôsobí vedomie, že sa o nich niekto láskyplne stará, niekto, komu záleží na ich momentálnych pocitoch.

príjemné prostredie

V tantre je viacero spôsobov masáží, niektoré sú určené výhradne pre ženy, iné zasa pre páry ale sú tu aj také, ktoré sú určené len pre pánov. Jednou takouto je aj masáž prostaty. Samozrejme, nie je dôvod hneď na paniku a odsúdenie tejto masáže. Celá masáž prebieha za 100% hygieny a v úplnom príjemnom pokoji. Jedná sa o masáž zvnútra, keďže k prostate sa dá dostať iba týmto spôsobom. Pre niekoho možno pomyselne nevhodným spôsobom, no aj napriek tomu, kto túto masáž prostaty vyskúša, zaiste si ju bude chcieť http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/karol-miklos/vsetko-co-smieme-chciet-692826 zopakovať. Naše tantra masérky sú profesionálky a tento spôsob masáže je v našom salóne úplne bežný a často vyhľadávaný. Nemajte obavy a vyskúšajte. Verte, že nebudete ľutovať.

Nezařazené

About the author