Chce sa to len poriadne vyspať

Aká posteľ taký spánok…?

Stojíme na veľkej lodi, keď si povieme že náš spánok bol vždy ideálny. Spánok je akoby základom každého pekného dňa. Záleží už len na nás, koľko sme ochotný investovať a zaplatiť, aby sme ráno mohli bezbolestne a s úsmevom začať deň. Nejde len o čas, ktorý preležíme v posteli alebo koľko hodín strávime spánkom. Ide aj o to na čom každý jeden z nás spí… Posteľ? Gauč? Kreslo? Matrac?

S posteľami a matracmi od Segum už nebudete musieť zaspávať nekonečne dlho, alebo ráno trpieť bolesťami chrbtice a krku. Širší výber ako v Segum ste ešte rozhodne nevideli.

manželé v posteli

Niekedy môže byť ťažké vybrať si správnu posteľ a matrac, tak aby vyhovovala každému z nás. Niekto radšej spí na mäkkom a niekto radšej na tvrdom. V obidvoch prípadoch výber zlého matraca môže skončiť veľmi bolestivými ránami. Pokiaľ by ste mali záujem dozvedieť sa o najširšom výbere postelí, a matracov, rozhodne neváhajte! Čas sa kráti, a možno práve na vás čaká ten pravý matrac na mieru od Segum.

matrace na míru

V Segum nájdete nielen aj sekciu matrace vypredaj, ale aj postele, rošty, a dokonca aj doplnky k posteliam, a k matracom. Venujte svojmu spánku čo najviac to ide, aby sa vaše sny nikdy neskončili.

A aby toho nebolo málo, tak Segum vám ponúka aj nočné stolíky a komody s ktorými vaša spálňa alebo detská izba bude znovu dýchať. K tomu ešte stále môžete kúpiť aj náhradné poťahy na matrace alebo rošty na postele, presne na vašu mieru.

Tak neváhajte!

A keby ste si nevedeli vybrať, tak nezúfajte, na stránke je aj pomoc s výberom matracu alebo postele.

So Segum to už nie je nemožné! Ak sa chcete ráno zobudiť vždy svieži a fresh, bez bolestí, určite neváhajte, v Segum si určite prídete na svoje. Veľakrát si nedoprajeme to čo by sme si zaslúžili, no spánok je jedna z vecí, na ktorú nemôžeme zanevrieť. Preto navštívte Segum na stránke alebo aj osobne v predajni.

Podnikové predajne nájdete v Bratislave, Senici a Žiline. Poďme spolu lietať, či snáď snívať? To už je len na vás.

Nezařazené

About the author