Kvalitné svietiace pásy pre každého

Osvetlenie je dôležitou súčasťou našich bežných životov. Pri výnimočných udalostiach je však to správne svetlo ešte dôležitejšie. Len málo vecí vie pokaziť zážitok z neopakovateľného momentu tak ako zlé svetlo. Tma za oknami sa v tomto ročnom období objavuje skôr ako sme si zvyknutí. Mnohým to prináša negatívne emócie a vyvoláva úzkosť, strach či únavu.

led pás biely

Ak hľadáte vhodné riešenie pre osvetlenie vášho bytu či domu jemným svetlom, ktoré vytvára príjemnú atmosféru, máme pre vás riešenie. Naše LED pásy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov sú skvelou voľbou, ak plánujete vytvoriť pre svoju partnerku či partnera nezabudnuteľný večer alebo stráviť s vašimi deťmi príjemný večer. Vytvoria jedinečnú atmosféru, v ktorej sa určite budú všetci cítiť skvelo. Môžete si vybrať z tých najrôznejších odtieňov farieb. Od teplej bielej, cez neutrálnu bielu až po studenú bielu. Všetky tieto farby nájdete v našej ponuke. Naše LED pásy majú životnosť až 50 000 hodín svietenia, čo sa rovná takmer 2083 dňom nepretržitého svietenia. Pôsobivé nie? To však nie je všetko. Je taktiež možné meniť intenzitu osvetlenia presne podľa vašich požiadaviek. Chcete vytvoriť intímnu atmosféru alebo radšej potrebujete príjemné osvetlenie, aby ste si mohli s vašimi najbližšími zahrať spoločenské hry? Naše LED pásy sa hodia na každú príležitosť.

povedzte koniec žiarovkám

Sú jedinečným doplnkom do každého interiéru. Dokážu pretvoriť byt na nezabudnuteľný priestor s atmosférou a prepojiť tak príjemné s užitočným. Dĺžka našich LED pásov je až päť metrov, takže sa nemusíte obávať, že by vám osvetlili iba roh miestnosti.

Naše pásy však nie sú vodeodolné, preto si dávajte pozor na ich kontakt s vodou. Nemusia tento stret zvládnuť a vy by ste tak mohli prísť o príjemné osvetlenie. Poskytujeme na nich záruku až päť rokov. V prípade akejkoľvek poruchy vám radi poradíme či chybu opravíme, bude záležať podľa situácie.

Nezařazené

About the author