Masáž vhodná pre pánov

Túžite po nezabudnuteľnej masáži, no klasické masáže Vám nestačia? Vyskúšali ste už masáž lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/, teda masáž najintímnejších mužských partií? Verte že je to nezabudnuteľný zážitok a muži, ktorí niečo takéto zažili určite súhlasia.

sexuálna masáž

Táto masáž je zameraná na dráždenie a stimuláciu Vášho penisu, mieška, hrádze a samotnej prostaty. K takejto masáži sa netreba odhodlávať s nejakými obavami. Nejedná sa o nič poburujúce a nevhodné. Tieto obavy spokojne zanechajte. Využite ponuku a zažite túto masáž u nás. V spa Bratislava Tantra Vám ponúkame rôzne druhy tantra masáží no okrem iných aj práve už spomínanú masáž lingamu. Tieto u nás vykonávajú špeciálne školené masérky, ktoré presne vedia, ako pozdvihnúť a využiť správne Vašu sexuálnu energiu.

masérka sexu

Nejedná sa síce o klasický pohlavný styk, no nie je vylúčené aj vyvrcholenie, teda dosiahnutie orgazmu. Samotná masáž lingamu prebieha v našich luxusných priestoroch, kde Vás samotnou masážou bude sprevádzať krásna, príjemná a prívetivá tantra masérka, ktorá sa bude po celý čas starať o Vaše pohodlie a zabezpečí Vám nezabudnuteľný zážitok. Masáž sa vykonáva na celom tele a postupne sa masérka presunie k Vašim najcitlivejším partiám. Pred samotnou masážou je potrebné sivykonať dôkladnú hygienu, o čo sa postará Vaša tantra masérka, ktorá si Vás nežne vyumýva v horúcom kúpeli a pripraví na samotnú masáž. Pri masáži sú použité príjemné teplé oleje a teplé uteráky, ktoré pomôžu k uvoľneniu Vašej mysle a tela a zabezpečia tak Vaše dokonalé cítenie. Pri tomto druhu masáží sa nemusíte ničoho obávať, stačí sa lenodovzdať do rúk našej profesionálnej masérky, ktorá vie presne, ako pozdvihnúť a využiť Vašu sexuálnu energiu a Vám tak dopriať tie najlepšie sexuálne zážitky. Obklopte sa luxusom a špičkovým komfortom nášho spa salóna a doprajte si dokonalý relax a oddych.

Nezařazené

About the author